• Prihlasovanie, odhlasovanie stravy, úhrada stravy

• Prihlasovanie a odhlasovanie stravníkov, odber stravy

Rodič žiaka alebo samostatný stravník môže prihlásiť a odhlásiť stravu telefonicky na tel. č.  0911 951 168, zaslaním SMS  alebo osobne u vedúcej školskej jedálne. Odhlasovanie a prihlasovanie stravy sa musí uskutočniť načas, aspoň jeden deň vopred do 14. 00 hod. Iba vo výnimočných prípadoch (náhle ochorenie stravníka) sa môže odhlásiť do 7:15 hod. v daný deň. Po tomto termíne sa strava neodhlasuje a stravník si môže prísť v daný deň po obed do prinesených nádob, avšak iba v prvý deň choroby, na  ostatné dni je nutné stravu v školskej jedálni odhlásiť- nie je možný odber stravy do nádob.

Úhrada stravného

Stravné sa platí:

bezhotovostne –internetbanking -  pokiaľ má rodič túto službu k dispozícii - číslo účtu,  sumu, splatnosť.

Platba stravného sa uhrádza mesiac vopred do 20. v mesiaci. Žiadame rodičov, aby dodržiavali termín úhrady stravného. Po neuhradení stravy je stravník vylúčený z odberu stravy.

Preplatky za stravu sa uhrádzajú v júli len na číslo účtu, ktoré bolo odovzdané.

Jedálny lístok si môžete pozrieť  na  www.zslemesany.edupage.sk alebo www.eskoly.sk.

Strava  sa vydáva v čase od 11,30 -13.45 hod.