Prvýkrát sme sa stretli v septembri... Niečo sme už vedeli, niečo ešte nevedeli... Za uplynulé dva mesiace sme však absorbovali množstvo vedomostí, skúseností, naučili sme sa ako sa správať podľa pravidiel školského poriadku a tiež sme si osvojili množstvo básničiek, riekaniek, pesničiek, prácu s interaktívnou tabuľou a schopnosť plniť rôzne zadania úloh podľa pokynov. Dnes sme dospeli k tomu, že vieme mnoho, naozaj mnoho... Zďaleka ešte nie všetko, ale sme plní odhodlania úspešne zvládnuť ďalšie a ďalšie úlohy. Veľmi sa z toho tešíme!
V utorok, 29. 10. 2019, sme na základe preukázaných vedomostí, schopností a zručností v skupinovej aj individuálnej práci, zvládli všetky stanovené zadania prevažne samostatne. Výsledky našej práce boli priebežne odmeňované formou malej, sladkej odmeny. Naša úspešná, dopoludňajšia, práca bola zavŕšená pasovaním za ozajstného žiaka ZŠ s MŠ Lemešany p. riaditeľkou – Máriou Horváthovou a tr. učiteľkou – Adelou Poráčovou. „Pasovacie dekréty“
a ďalšiu, malú, sladkú odmenu sme v závere „pasovačky“ získali oprávnene. Veríme,
že nesklameme!