Z jari bolo nežným kvetom, na konári zrelo letom.
Dnes je pekné, guľaté a vy ho ochutnáte.
Čo je to? JABĹČKO
Čo o ňom vieme? Určite nie všetko, ale pondelok (22.10.2018) nám pomohol k tomu, aby sme sa o našom sladučkom a šťavnatom jabĺčku dozvedeli čo najviac z rozhlasovej relácii a vyvesených informačných tabuliek.
Celý deň sa niesol v duchu jabĺčka. Na hodinách si žiaci vypracovali zaujímavé pracovné listy, rôzne prešmyčky, labyrinty, matematické úlohy, napísali si o jabĺčku krásne a poučné vety, najmenšie deti si vypočuli rozprávku o Snehulienke. Počas prestávok i obeda si žiaci pochutnávali na sladučkom jabĺčku.
Deň bol vydarený, veselý, plný jablkových aktivít a vitamínov.